Český rybářský svaz - MO Litovel
Menu

Diskuze - reakce na vzkaz

Úvod » Diskuze » Diskuze - reakce na vzkaz

Mark 18.08.2021 07:58

Dobrý den, letos jsem byl několikrát po delší době chytat na Nákle mezi Náklem a Lhotou a téměř celá délka pískovny je odkládaná karavany. Několikrát jsem byl konfrontován majiteli karavanu že chytám na ,,jejich pozemku,, co mají pronajatý. Setkal jsem se i s agresivitou z jejich strany a jeden co měl malé oplocení kolem karavanu mi říkal že když mu zaplatím můžu tam od něj chytat. Mají právo si takhle vyhrazovat místo? Děkuji za vysvětlení

Roman reaguje: 04.09.2021 17:26

Bohužel tu kupodivu jde jen o peníze a jak dobře víme, o ty jde až v první řadě. Každý rybář, který udělal zkoušky jak měl ví, že jakékoliv vyhrazování míst je zakázáno. Lidé co mají na Nákle karavany se mylně domnívají, že si zaplatili i místo pro rybolov. Bohužel jim pronajímatel nějak zapomněl říct, že zaplacené mají pouze místo, na kterém stojí karavan, ale už ne vodu, která se před karavanem nachází. Ale na problémy je potřeba si zvyknout, lepší už to nebude. V případě konfliktu s rybářem máte možnost zavolat na l. 158 a hlídka Policie to vyřeší přímo na místě. Popravdě mě udivuje, že někdo dobrovolně jde chytat mezi ty karavany!!!

« 1 »


Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze návštěvníci z ČR a SR.