Český rybářský svaz - MO Litovel
Menu

Diskuze - reakce na vzkaz

Úvod » Diskuze » Diskuze - reakce na vzkaz

Pavel Tomášek 30.12.2020 13:07

Mám dotaz je možné si zakoupit povolenku na půl roku od 15 června do 15 prosince?Vzhledem k mému zdravotnímu stavu by mi to umožnilo několik docházek k vodě ,kterých stejně moc nemám a v období zimy se držím doma abych nemarodil.Povolenka je čím dál tím držší a jako invalidní důchodce na to nemám a celý rok ji neuplatním.půlroční povolenka by mi udělala radost za poloviční cenu do 1000kč.pokud toto stanovy neakceptují skončím s rybařením.Zašlete mi prosím odpověd jaké jsou možnosti.

Garry reaguje: 07.01.2021 12:45

Dobrý den. Pane Tomášku jediná možnost pro vás je si vzít měsíční povolenku, ale to se moc nevyplatí při její ceně 800 Kč. Jako ZTP máte povolenku se slevou a brigády už také platit nemusíte. Pokud je pro vás rybaření ve vašem životě důležité, jako že asi pro většinu z nás ano, tak nezbyde nic jiného, než se domluvit s rodinou aby vám nekupovali dárky, ale složili se Vám každý rok na povolenku. Přeji spoustu času ve zdraví u vody!

Machala reaguje: 30.12.2020 20:12

Dobrý den. Bohužel Vás nepotěším, jelikož žádná 1/2 roční povolenka není k dispozici a s jejím zavedením se ani nepočítá. Při zavedení 1/2 roční povolenky, by stejně nebylo reálné, aby se cena povolenky dostala pod cenu 1000,-Kč, jelikož největší rybářský tlak na revíry je v teplých měsících roku a po podzimním zarybnění po výlovech. V danou dobu je také největší výlovek z rybářských revírů. Cena povolenky je kalkulována na základě hodnoty stanoveného zarybňovacího plánu, který je pro každý revír stanoven a je třeba ho dodržovat. Není tedy reálné, aby cena 1/2 roční povolenky, měla hodnotu poloviny roční povolenky. Tolik tedy k Vašemu dotazu, který Vás asi nepotěšil, ale taková je skutečnost. S pozdravem a přáním všeho nejlepšího do nového roku 2021, zejména pevné zdraví a pevně věřím, že i spoustu času stráveného u vody.

« 1 »


Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze návštěvníci z ČR a SR.