Český rybářský svaz - MO Litovel
Menu

Diskuze

Úvod » Diskuze

Petr odpovědět 28.11.2020 15:42

Jan Cenkl: Asi si me s nekym pletete ne ?

Jan Cenkl odpovědět 28.11.2020 15:33

Ano jsem rád kde chytám ale to není vaše zásluha pane Karle K.

Oldrich odpovědět 28.11.2020 10:12

Dobry den, neda mi nez souhlasit s Petrem.Na Nakle se v posledni dobe dejou zverstva a vsichni vedi ze karavany jsou to nejvetsi zlo tam.Bohuzel svaz v tomhle moc nenadela, ma svazane ruce.Jinak od Brezove jsem byl nekolikrat vyhozen ze ,,spice'' nevim jak se jmenuje ten pan a jeho kumpani,byva jich tam docela hodne.Ale kamarada chteli vhodit do vody kdyz neopusti misto, nakonec musel.Uz by chtelo, aby si rs na tohle pocinani posvitila, protoze co se deje na Nakle je rok od roku horsi.

Petr odpovědět 28.11.2020 08:55

Jan Cenkl: Tohle je absolutne z cesty protoze na to mam bezpocet svedku, takze si ty vase chytre reci nechte od cesty a budte rad zato kde chytate.

Jan Cenkl odpovědět 27.11.2020 15:37

§ 184Pomluva

(1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.

(2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.

Petr odpovědět 26.11.2020 20:03

Dobry den, muzu se zeptat co se posledni roky deje s Naklem ? U vody bordel, karavanisti jsou zlo a od Brezove parta co si vyhrazuji mista a stridaji se tam cely rok ? Za letosek jsem tam nepotkal kontrolu z mistni organizace.Pan Ciganek ma dvoji metr, pro kamarady vsechno a ostatni bude buzerovat ? Abych to trosku rozebral, karavanisti si tam delaji absolutne co chteji, chytani nonstop, na tri pruty, ponechani vice ryb.Nekolikrat jsem byl svedkem kdy jim lezeli tri kapri mezi karavanama a chytalo se smele dal.Od Brezove si nejaky pan Abeska z Olomouce vyhrazuje mista u vody, a beda mu tam sednout.Vyhani lidi a posila je nekam s tim ze si tam krmi.Jsou tam po cely rok a kdyz nahodou ne, tak obvola kamarady at tam nikdo jiny neseda.Pritom tento pan uz nekolikrat prisel o noty.Kde si pak my Brezovaci a ostatni mame sednout ? Nehlede nato ze jim tam cely rok stoji zaparkovana auta u topolu a vjezd je zakazem a nikdo to neresi ? Tak se jeste jednou ptam, co s tim budeme delat ? Budeme mit do budoucna vubec kde chytat nebo si tuhle krasnou vodu nechame vzit ? Dekuji za vysvetleni Petr.

Garry reaguje: 03.12.2020 16:08

Co se týče vyhrazování míst kdekoliv tak je to hlavně problém závistivých rybářů, kteří se neumí najít a rozkrmit vlastní místo. Zrovna s chytáním na špici mám opačnou zkušenost. Seděl jsem tam na dravcích a zrovna zmiňovaný p. Abeska tam přijel a požádal mě, jestli si může sednou vedle mě, protože by nedodržel stanovené 3 metry. Jestli to nebude tím, že na hrubý pytel, patří hrubá záplata!!! Jestli že jste viděl nějaké nezákonné činy rybářů u karavanů (zmiňované 3 kapry apod.) jak jste to řešil? Volal jste RS, případně Policii ČR? Řešit to teď na internetu je úplně k ničemu! Jen takový dodatek Náklo není naše, takže pokud se majitel rozhodne, že tam rybáře nechce, tak tam prostě nebudeme. V současné době máte k dispozici cca 70 ha plochy, kde se může lovit. Doporučuji si najít vhodné místo, rozkrmit si ho a užívat si klidu u vody, protože to by měl být hlavní důvod, proč k vodě chodíme....

Machala reaguje: 28.11.2020 08:58

Zdravím. Zeptat se samozřejmě můžete, ale s těmi vznesenými obviněními bych byl na Vašem místě opatrný. Pokud máte, či nemáte svá tvrzení podložena důkazy, tak veřejná diskuse není tím správným místem pro jejich řešení a nehodlám je zde ani s Vámi řešit. Pokud máte zájem, zavolejte na tel. uvedený na této stránce a můžeme se sejít a danou situaci řešit. (Již v minulosti jsem stěžovatele vyzýval k osobní schůzce, ale ani jeden stěžovatel se bohužel následně neozval.)
Jen obecně, vyhrazování míst je ošetřeno v "rybářském řádu" a za celý rok nebyla vznešena žádná stížnost, že je potřeba řešit. Pokud se na místě lovící střídají, tak se nejedná o žádné vyhrazování místa. Co se týká vyhrazování míst, tak v tomto směru jsou uživatelé karavanů řádně poučeni. Kontrolní činnost je prováděna průběžně nejen členy RS MO Litovel, ale také prof. RS při ÚS, tak členy RS s rozšířenou působností jiných MO. Mohu Vás ujistit, že tuto skutečnost nepříjemně pocítila v letošním roce řada lovících, jež se dopustili porušení pravidel lovu. Co se týká nepořádku kolem karavanů, tak není v letních měsících v naší kompetenci. Udržování pořádku je v kompetenci pronájemců pobřežních pozemků, kteří provozují "kempy" a ostatní organizované aktivity. Prostory za které odpovídají rybáři, jsou pravidelně kontrolovány a udržovány v pořádku.

Marek odpovědět 11.11.2020 14:52

Dobrý den, včera se na Nove vsi objevilo na hladině černý mastný flek o rozloze přibližně 40m2. Byl nafoukany v rohu. Chci se zeptat jak v případě takového nálezu postupovat?koho kontaktovat? Nebo něco takového neřešit?

Machala reaguje: 28.11.2020 08:25

Dobrý den, děkuji za upozornění. Po zveřejnění informace byla situace prověřena na místě, ale již žádný mastný flek na hladině nabyl pozorován. Co se týká řešení takového zjištění, tak je nutno neprodleně oznámit nejlépe hasičům. Tato povinnost vychází ze zákona o vodách kde je tato povinnost zakotvena v § 41. V daném § 41 zákona 254/2001 Sb. je v bodu (2) uvedeno: Kdo způsobí nebo zjistí havárii, je povinen ji neprodleně hlásit Hasičskému záchrannému sboru České republiky nebo jednotkám požární ochrany nebo Policii České republiky, případně správci povodí. Nejlépe tedy volat hasiče tel.:150.

Martin odpovědět 04.11.2020 10:22

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, v jaké termínu se budou dělat rybářské zkoušky a jakou formou
(např. pokud se současná situace příliš nezlepší)
Děkuji a přeji Vám hezký den.

Machala reaguje: 04.11.2020 19:36

Zdravím, v současné době nepředpokládáme, že by nebylo možno provést školení a zkoušky nových členů jako v minulých letech. To znamená, že školení i zkoušky se uskuteční v druhé polovině února 2021. V případě, že se situace nezlepší a nebude možno provést školení a zkoušky standardním způsobem, bude přistoupeno k operativnímu řešení. To však bude řešeno až v okamžiku kdy to bude aktuální. Zájemci o členství budou včas informováni.
Všem přeji pevné zdraví.

Petr odpovědět 02.10.2020 20:49

To je boží mladej se těšil.Za 2 týdny bude.

Denisa odpovědět 24.08.2020 19:55

Dobry den, muj dotaz na vas zni jestlize jsem v 15letech slozila rybarskou zkosku a mela tzv papiry plati mi i do dnes? Cca 5 let jsem nebyla na rybach kvuli skole atd ... a po tolika letech me rybareni zase “chytlo”. Musim tedy znova udelat nejake zkousky a nebo staci si jen zaplatit povolenku ? Dekuji predem za odpoved.

Machala reaguje: 27.08.2020 14:00

Dobrý den, pokud jste si neplatila členství, tak Vám členství zaniklo a pro přijetí za člena je potřeba složit předepsanou zkoušku. Pokud jste ryby dříve lovila, tak to bude pro Vás určitě pouze formalita. Pokud máte tedy zájem své členství obnovit, tak mě prosím kontaktujte, telefonicky nebo e-mailem, viz "kontakty".
S pozdravem, Petr Machala.

Zahrzde odpovědět 11.07.2020 22:25

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat.Na 18.7. je vyhlášena Brigáda je potřeba se někde přihlásit? Nebo stačí přijít na 7 hodinu k rybářské budově.Děkuji za odpověď

Bady odpovědět 21.06.2020 12:12

Dobrý den, je možné v Litovli zakoupit hostovačku pro střední čechy, konkrétně Labe ? Pokud ne, kde nejblíže tady u nás se dá splašit ? Děkuji Petr

Machala reaguje: 23.06.2020 09:29

Dobrý den, v Litovli ani v okolí nelze hostovací povolenku pro jiné územní svazy zakoupit. Územní povolenky je možno zakoupit pouze v místě působení příslušného územního svazu. Zakoupit lze pouze hostovací celoroční povolenky na revíry Moravského rybářského svazu.

Jakub odpovědět 30.05.2020 18:03

Zatím nebyl uveden datum prodeje povolenek, první červnové pondělí je již toto ponděli. Na konci měsíce se to už nevyplatí ani kupovat...

Machala reaguje: 30.05.2020 19:05

Dobrý den,
je pravdou, že v pondělí je již prvního června a je neskutečné jak čas letí. Termín opravdu nebyl zveřejněn, ale je jisté, že v prvním červnovém týdnu bude možno povolenku zakoupit, ale nebude to určitě v pondělí. V každém případě je nutno připomenout, že i vzhledem k značnému omezení pohybu a dalších opatření, byl dostatek času a termínů pro zakoupení povolenky a na omezení prodeje v květnu, bylo s dostatečným předstihem upozorněno. Termíny prodeje povolenek a čl. známek, bude zveřejněno na těchto stránkách nejpozději v neděli 31.5.2020.

Marek odpovědět 15.05.2020 10:42

Děkuji za info.

Marek odpovědět 12.05.2020 16:45

Dobrý den, na kdy se prosím plánuje prodej povolenky? Bohužel jsem nestihl začátek měsíce. Dekuj8i

Machala reaguje: 12.05.2020 18:20

Dobrý den, povolenky a známky budou prodávány opět v měsíci červnu, tak jak je napsáno v aktualitách na těchto stránkách. Bližší informace budou zveřejněny v okamžiku, kdy bude možné stanovit přesný termín zahájení. Předpoklad je první červnové pondělí, ale je nutno sledovat aktuality.

Martin odpovědět 30.04.2020 12:32

Dobrý den.Je možno na Náklo zajet s karavanem na ryby?kempy jsou do 25. Zavřené...děkuji.

Machala reaguje: 01.05.2020 08:26

Dobrý den, možnost zajet na Náklo s karavanem na ryby existuje, již tam nějaké karavany jsou. Na přesné podmínky je nutno se, ale zeptat uživatele příbřežních pozemků, který má pozemky pronajaty a určuje si i pravidla. Bohužel, kontakt na daného uživatele nemáme k dispozici.

Karel odpovědět 27.04.2020 14:01

Zdravím chci se zeptat jestli tu je možnost zaplatit členství bankovním převodem.Díky

Machala reaguje: 01.05.2020 08:21

Zdravím, možnost zaplatit členství bankovním převodem je možná, ale čl. známku je nutno vylepit do čl. průkazu, proto je preferována platba přímo na místě.

vaclav odpovědět 03.03.2020 12:16

Dobrý den chtěl jsem se zeptat zda bude nějaké hajení na nákelské pískovně děkuji za odpověd

Machala reaguje: 03.03.2020 12:53

Dobrý den, hájení na pískovně Náklo není plánováno. S pozdravem a přáním hezkého dne P. Machala.

Petr odpovědět 16.02.2020 11:54

Dobry den chci se zeptat kdy bude vyrocni schuze . Dekuji za odpoved.

Machala reaguje: 17.02.2020 10:39

V 9:00 hod. Dnes bude pozvánka zveřejněna na těchto stránkách.

Petr reaguje: 17.02.2020 09:31

Jeste se chci zeptat v kolik ta schuze zacina

Machala reaguje: 16.02.2020 12:22

Dobrý den, výroční členská schůze se uskuteční 7. 3. 2020 v koncertním sále Městského klubu Litovel.

Zdenek Hlavinka odpovědět 12.02.2020 18:58

Dobrý den ,mám dotaz, zda máte kroužek pro mladé rybáře,mám devítiletého vnuka který má zájem o rybaření,díky

Machala reaguje: 13.02.2020 08:28

Dobrý den, každoročně od září začíná běžet rybářský kroužek pro děti. Pokud máte zájem o bližší informace, tak nejbližší termín kroužku je 17.2.2020 od 15:30 hod. v budově naší organizace. Pokud máte tedy zájem, je možno se v daný termín dostavit a další podrobnosti domluvit přímo s vedoucími kroužku.

Mirek odpovědět 10.01.2020 14:57

Dobrý den, pochopil jsem to dobře že v době od 1.1. Do 16.6. není povoleno lovit muskarenim?(lov s muskarskym prutem navijákem a šňůrou)

Mirek reaguje: 11.01.2020 01:05

Jednalo se o jednu rybářskou diskuzi, takže to byl patrně výmysl. Děkuji za vysvětlení.

Machala reaguje: 10.01.2020 17:18

Zdravím. Nevím kde jste tento zákaz vyčetl, ale na na revírech ÚS pro SM a Slezsko, žádné takové omezení není vyhlášeno. Toto omezení by nemělo být ani v BPVRP vydaných Radou ČRS. Uváděné omezení může být vyhlášeno některými územními svazy, tuším, že dané omezení platí na revírech ÚS Jihočeského, ale plošně vyhlášeno není. Prosím o uvedení zdroje, pokud tedy odpověď není dostatečná.

Garry odpovědět 12.10.2019 09:31

Vysadili kapry, no jo ale jsou malí a ani neberou :) :) :) Zase se u vody ukázali rybáři, kteří celý rok sedí doma a vyjedou jen když cítí jistotu v podobě vysazených hladovců....

Jirka odpovědět 25.09.2019 06:58

Dobrý den, chtel bych se zeptat kdy by bylo mozno si udelat rybarsky listek. ( jesli je jen nejaky jeden termin nebo vice, nikde jsem to nenasel)Dekuji za odpoved

Machala reaguje: 25.09.2019 12:46

Školení nových členů pro získání prvního rybářského lístku se koná jedenkrát ročně , obvykle v polovině měsíce února. Pokud někomu tento termín nevyhovuje a nemůže se zúčastnit je možná individuální příprava a potřebné zkoušky složit v termínu konání zkoušek pro děti z rybářského kroužku, Termín těchto zkoušek bývá poslední pondělí v dubnu. Bližší informace o konání školení budou zveřejněny začátkem měsíce ledna ve vývěskách a www stránkách MO Litovel.

Marek odpovědět 15.08.2019 17:53

Dobrý den, chtel bych se zeptat jestli je mozne na reviru 471 193 zanaset do vody montaz(bez clunu) ? Rad bych zkusil sumce. Jeste druha otázka ja to tedy je s minimalni delkou nastrazni rybky? Kdybych chtel chytat candaty na filetek z rybky musi mit take 15cm?dekuji

Marek reaguje: 15.08.2019 18:17

Doplnění otázky. Tu montáž myslím samozřejmě rybku na ty sumce. Jen pro upřesnění

Bady odpovědět 24.06.2019 23:12

K tomu Naklu by to chtelo dozajista vetsi kontroly od PČR.Minuly tyden ve stredu jsem se byl projit se psem a od Brezove bylo 8 zaparkovanych aut primo u vody.Ani jeden rybar, jen sami koupaci..Pak to akorat hazi spatny dojem na nas rybare a jsou z toho zbytecne problemy..

Machala odpovědět 12.06.2019 05:42

Zdravím všechny zde diskutující rybáře a ostatní návštěvníky tohoto fóra. Jelikož jsem slíbil, že až bude něco nového, tak bude obratem zveřejněno. V pondělí se uskutečnilo v sídle CEMEX v Napajedlích jednání k návrhu předložené nájemní smlouvě, upravující podmínky výkonu rybářského práva na pískovně Náklo. Jednání bylo velice náročné, ale nakonec se podařilo udržet možnost rybolovu v téměř shodné podobě jako doposud. Dle předloženého návrhu měl být zakázán rybolov v celém zálivu od Březového z důvodu, že tam má probíhat záchranný archeologický průzkum a navážena zemina ze skrývek. Hlavní důvod zákazu, ale byla skutečnost, že tam jezdí auta. Nakonec se nám však rybolov podařilo udržet, ale již nebude porušování vjezdu řešeno prvním napomenutím, či vykázánim, ale bude zadržována povolenka v souladu s BPVRP, týká se to i parkování u topolů kolem melioračního kanálu. Co se týká uzamčeného prostoru závorou, poslední vjezd před Lhotou, bylo přislíbeno, že bude zajištěno ze strany CEMEXU odemčení a bude dle stanovených podmínek umožněno parkování rybářům. Karavany a přípojky jsou řešeny s vědomím CEMEXU s poukazem, že se stejně jedná převážně o rybáře, což je pravda a pokud mají povolenku, mají právo zde rybařit. Tolik ve stručnosti z jednání. Upravená smlouva bude zaslána na ÚS a výbor by tuto smlouvu měl projednat a schválit a svém jednání 20.6.2019.
Všem přeji úspěšné zahájení lovu dravců.

Carlos reaguje: 13.06.2019 05:55

Konečně jedna pozitivní zpráva na tomto vebu

Bady odpovědět 10.06.2019 21:36

To Roman: Je videt ze o zakonech toho moc nevis..To ze tam mas pronajaty pozemek pro tebe znamena akorat to, ze si tam muzes postavit karavan, ale tod vse , tim to pro tebe konci..Mas uplne stejny rybarsky prava jako vsichni ostatni.Naklo neni zadny soukromak a dokud ho obhospodaruje mo a nekupujes si zvlastni povolenku tak to mas uplne stejne.Taky jsem tam byval v pronajmu, takze vim o podminkach ve smlouve.Uplne stejne to funguje na jizni morave kde davaji kluci 20 - 30 t. za rok a kdyz jim tam rano sedi borci, tak nenadelaji vubec nic..Muzes volat policajty, koho chces ale ti se ti akorat zasmejou..Pokud to nemas definovane ve smlouve o pronajmu jakoze urcite nemas, tak se nemame dal o cem bavit..A neboj se v lete urcite prijdu s plackou.Vas tam musi kontrolovat clovek porad, protoze co se tam kolikrat deje za veci je neskutecne...

roman reaguje: 11.06.2019 11:42

máš pravdu v tom,že je to děsný ale trošku za to můžete vy a vaše samý zákazy.místo aby jste něco dělali pro rybáře,všechno jen zakazujete a ti co jezdí na víc dnů,nemají kam.raději spím týden v bivaku,než být v kolonii.ale všechno se v republice zakázalo a člověk si musí užít klid jen v zahraničí.a co se týče toho,že někomu vlezeš na pozemek,tak to ti gratuluju,budeš asi oblíben v kolektivu

Bady reaguje: 11.06.2019 09:25

Romane, vzhledem k tomu ze kdyz jsme tam meli s partakem karavan, tak tam byly dva na cele vode..V te dobe me to jeste bavilo, ale co se tam deje ted je humus, protoze uz ho tam davno nemame...V te dobe jeste vetsina ani nevedela co to Naklo je..Rozhodne nikomu nesedam na fleky, ale pisu ostatnim aby vedeli ze nato maji pravo.Narokovat si neco takoveho jak pises je totalni blbost a dal uz o tom s tebou nebudu diskutovat a reagovat na tve prispevky..Hitem dnesni doby je akorat vsechno pekne kolem vody sprasit,znicit a nam*dat vsude karavany..

roman reaguje: 11.06.2019 06:18

to je nějaká nová sportovní disciplína?sedat někomu ke karavanu,já osobně bych se cítil trapně.možná o zákonech vím méně než ty,za to vím určitě víc o slušnosti.nevím,co sem pleteš Nové mlýny,která je státní.a ty jsi taky jeden z těch,co vytahuje placku jen v létě?to je dost smutný a je pravdou,že se tam dějí věci.zkus se rozpovídat,když jsi byl jeden z nich,jak píšeš.

roman odpovědět 10.06.2019 17:48

tio Bady : to mi jako chceš říct,že si tam někdo pronajme pozemek za několik tisíc a ty si mu tam sedneš? tak u toho bych chtěl být.
oháníš se řádem,jen sis neuvědomil podstatnou věc.ta voda není svazu a rázem tady ostatní mystifikuješ nepravdami !!!

Rybari odpovědět 22.05.2019 20:09

Zdravime pana Machalu a jedeme po 101!!! Pisi za vetsi pocet rybaru,kteri lovi na reviru NAKLO. Pan Machala tvrdi , ze neni podepsana smlouva,ze se nic zatim nemeni. Ovsem podle toho jak to na NAKLE vypada si rybari kteri tam jezdi pravidelne cely rok uz ani nezachytaji ponevadz neni kde. V rybarskem radu je napsano, ze parkovat a stanovat muzete podel silnice NAKLO- LHOTA nad MORAVOU. Zacinam 1. bodem - vzadu u Lhoty je to zavrene na zavoru, kde se nikdo nedostane autem nevime z jakeho duvodu a je tam cedule ZAKAZ stanovani a jine zakazy a pan provozovatel se o tom s nikym nehodla ani bavit a ktery rekl ze rybari uz si tam nezachytaji o cemz jsme se presvedcily.Bod 2. - kde jeste rybari mohly chytat a stanovat nebo bivakovat se nadelaly elektricke pripojky a nechaly tam navozit karavany takze se rybari uz nedostanou ani tam. Uprostred je pisecna plaz pro koupajici a zbytek prostoru vedle plaze, tam jsme jiz vloni videly navazet p. Sirucka plechove kontajnery takze to bude urcite firmy HAIFA a rybare tam taky nepusti. Bod 3.- od lanovky po volejbalove hriste je to vylozene pro koupajici coz neni realne pro rybolov. Takze bychom radi vedely kdyz se podle Vas nic nezmenilo kde mame chytat- jestli vedle v tom potoku co tam tece a stanovat nebo bivakovat na poli nebo ve vode. Zaverem bychom jeste chtely napsat ze na vyrocni schuzi bylo receno ze Ostrava vytyka Litovli ze je na Nakle malo dochazek tak nevime jak si to predstavujete. Neni duvod povolit pro rybare vjezd aut a stanovani nebo bivakovani kde to bylo drive povoleno kdyz se jezdilo od Brezove. , kde by mohla byt znacka vjezd pouze pro rybare. Tak ted nevime na co nam ty povolenky jsou. A neni to o tom ze Jedna pani povidala. Tak bychom tady uvitaly rozumne vyjadreni.

Bady reaguje: 05.06.2019 09:45

To all: Nevim co tady brecite, to ze tam maji pronajaty pozemek jeste neznamena ze tam vy ostatni nemuzete chytat..Prectete si poradne rybarsky rad, kazdy ma pravo tam chytat...

Lojza reaguje: 01.06.2019 18:37

2Roman - naprostý souhlas!!!!!!!!!!!!

roman reaguje: 31.05.2019 07:23

jen bych chtěl poopravit tvuj vyplod,co jsi zde napsal.místo skládání slohových prací jsi měl možnost si pozemek také pronajmout a neudělal si to.tak tady nebreč,že nemáš kde chytat !!

Lukáš reaguje: 23.05.2019 11:55

Je to tam opravdu hrozný. Jsem zvědav na odpověď

Lukáš odpovědět 20.05.2019 20:25

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jak je to s přespáním u vody na Nákle podél silnice blíž ke Lhotě. Jsou tam závory z obou stran a je tam i cedule zákaz stanování. Pod deštníkem přespat mohu? Jedině kde se dalo přespat bylo podél silnice a teď na straně od Nákla plno karavanů a na straně od Lhoty zase zákaz stanování úplně? Děkuji za odpověď

roman reaguje: 04.06.2019 06:27

né.bavíme se o straně od Lhoty až k Březové.

lukáš reaguje: 01.06.2019 11:29

ok a bavíme se o stejném místě?podél hlavní silnici, tam kde jsou ty závory a má to pronajatá firma HAIFA??? díky za informace

roman reaguje: 31.05.2019 12:57

Lukáši,celá strana od Lhoty je určena pro bivakování a je tam zákaz koupání.je to jen pro nás,rybáře.

« 1 2 3 4 »


Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze návštěvníci z ČR a SR.