Český rybářský svaz - MO Litovel
Menu

Diskuze - reakce na vzkaz

Úvod » Diskuze » Diskuze - reakce na vzkaz

standa 31.07.2018 14:55

Dobrý den,
prosím nešlo by nějak rozumně promluvit se zástupcem sdružení Haifa provozujícím na březích pískovny Náklo služby pro plavce, jejich pravděpodobně správce je radost potkat, rozumná dohoda s ním v žádném případě není.
V Pátek 27.8.2018 jsme byly svědky toho jak zamčel bránu ve 22:00 jak mu nařizuje jeho vedení, potud v pořádku, pokud ale pominu jeho neurvalé a sprosté agresivní chování k rybářům chytajícím podél cesty do Lhotky. Celé se vyhrotilo tím, že jeden z chytajících chtěl odjet autem od vody a nastal problém nebylo nikoho kdo by mu bránu odemčel , rozhodl se tedy věc vyřešit uražením zámku brány neboť měl doma syna a musel nutně odjet , došlo k pár fackám ze strany dorazivšího správce následnému příjezdu PČR a řešení brána zůstala zamčená, a celá věc bude řešena na přestupkové, druhý den ten samý správce, chování opět stejné. Můj dojem z celé akce je "vystrnadit rybáře chytající podél cesty na Lhotku. Rybářský řád nás odkazuje pouze "Parkování motorových vozidel povoleno pouze podél silnice Náklo Lhota nad Moravou" tak kde mám to auto nechat chytání je povoleno do 24:00.
Nešlo by tedy domluvit zamykání brány na pozdější hodinu a umravnit agresivního správce či co to je za člověka. Děkuji za reakci

Machala reaguje: 01.08.2018 21:10

Dobrý večer.
Reaguji na Váš dotaz ohledně problému na pískovně Náklo. Na danou otázku je velice těžko odpovědět, jelikož na rozumnou komunikaci musí být dvě strany ochotné se dohodnout. Podmínky jsou jasně stanoveny a uvedeny v popisu revíru, ale svévole jmenované strany, jak jste se sám a řada jiných lovících mohla přesvědčit je absolutně nerespektuje. O daném problému i o samotném incidentu, který popisujete víme a budeme se ho snažit vyřešit. Více Vám nejsem schopen v tuto chvíli k dané problematicez říci.

« 1 »


Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze návštěvníci z ČR a SR.